Produkty Teknos-Oliva w hurtowni CDF z Wrocławia

W naszej hurtowni sprzedajemy produkty firmy Teknos-Oliva. Firma Teknos powstała w 1948 roku i jest jednym z największych fińskich przedsiębiorstw rodzinnych oraz jednym z wiodących dostawców farb przemysłowych w Europie. Ma silną pozycję na rynku farb dekoracyjnych. Teknos to silna i uznana marka, która dzięki wiedzy technicznej na najwyższym poziomie i nieustannemu inwestowaniu w badania nad produktami jest godnym partnerem w zakresie rozwiązań malarskich. Oprócz wysokiej jakości farb Teknos oferujemy także inne profesjonalne narzędzia malarskie i antykorozyjne, m.in. agregaty malarskie wraz z całym oprzyrządowaniem np. węże do piaskowania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem hurtowni CDF. Producent Teknos-Oliva oferuje zaawansowane rozwiązania do malowania. Mogą sprostać wymagającym oczekiwaniom. Marka dąży do bycia czołowym dostawcą powłok.

Firma skupia się na rozwoju produktów:

  • bazuje na potrzebach przemysłu,
  • słynie ze świetnej obsługi technicznej,
  • oferuje trwałe powłoki ochronne,
  • przeznaczone są do drewna, metalu, przemysłu ogólnego,
  • odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów,
  • zapewniają różnorodne rozwiązania.

W sprzedaży są także ognioodporne powłoki do drewna, farby ciekłe do metalu i farby proszkowe czy standardowe farby przemysłowe do drewna. Charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością. Tak samo, jak produkty firmy Sika.

Marka Teknos-Oliva jest ceniona na europejskim rynku. Cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest również ceniona w Polsce. Oferuje innowacyjne produkty. Wspiera klientów technicznie. Dostarcza rozwiązania zgodne z trendami rynkowymi. Dąży do doskonałości. Inwestuje w nowoczesne technologie. Dbają o zrównoważony rozwój. Są gotowi na wyzwania przyszłości. Sprawdź naszą ofertę hurtowni farb.

Takie podejście przynosi efekty. Grupa TEKNOS-OLIVA jest rozpoznawalna. Jest respektowana. Jej produkty są wybierane przez różne branże przemysłu. Współpracuje z różnymi klientami. To synonim jakości i innowacji. Oto dlaczego TEKNOS-OLIVA jest wyjątkowa.

W zakresie artykułów marki Teknos proponujemy: