We wrocławskim Centrum Dystrybucji Farb znajdziesz szeroki wybór farb i lakierów przeznaczonych do użytku amatorskiego i profesjonalnego. Dostarczamy produkty wysokiej jakości do malarni, śrutowni oraz piaskarni. Jesteśmy także otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi, którzy chcą kupić farby akrylowe, poliwinylowe lub inne w miejscu specjalizującym się w ich sprzedaży.

Zakup takich produktów w hurtowni jest korzystny z wielu powodów, przede wszystkim masz dostęp do bardzo szerokiej oferty preparatów, niezależnie od tego, czy szukasz farb alkidowych, epoksydowych, czy dowolnych innych. Specjalistyczny punkt sprzedaży to także gwarancja jakości. Jest to ważne szczególnie jeśli szukasz produktów do profesjonalnego zastosowania, na przykład farb polimocznikowych. Ale również zakup preparatów do domowego użytku, na przykład standardowej farby nawierzchniowej będzie bardziej trafiony w takim miejscu, jak Centrum Dystrybucji Farb,

Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo – nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w doborze najlepiej dobranych produktów do konkretnego zastosowania.

Sprowadzamy produkty wiodących marek, które słyną z doskonałej jakości i są bardzo chętnie wykorzystywane do użytku przemysłowego. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz sprawdzone produkty oraz liczysz na wsparcie specjalistów w dziedzinie malowania, zapraszamy do wrocławskiej hurtowni. Jako specjaliści z wieloletnim stażem z przyjemnością doradzimy w wyborze farb poliwinylowych, chlorokauczukowych i innych.

Farby poliwinylowe i wiele innych specjalistycznych produktów

Szukają Państwo idealnych farb przemysłowych do swojego domu lub miejsca pracy? Odkryjcie farby epoksydowe oraz farby poliwinylowe. W naszej ofercie znajdziecie produkty, które zadowolą najbardziej wymagające gusta.

Farby nawierzchniowe to farby stosowane jako ostatnia warstwa systemu malarskiego w celu nadania malowanej powierzchni odpowiedniego koloru i określonego stopnia połysku. Podobnie jak w przypadku farb podkładowych możemy podzielić je na następujące kategorie:

  • farby alkidowe,
  • farby akrylowe,
  • farby epoksydowe,
  • farby poliuretanowe oraz dodatki do nich (np. przyspieszacze schnięcia, poprawiające połysk i odporność na UV, pasty matujące, nadające efekty strukturalne i inne),
  • farby poliwinylowe,
  • farby chlorokauczukowe,
  • farby polimocznikowe.

Farby epoksydowe są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości. Są odporne na działanie chemikaliów, tłuszczu, olejów. Są odporne na wilgoć, pleśń. Nadają się do kuchni, łazienek. Dają matowe wykończenie. Są łatwe w aplikacji. Mają szeroką gamę kolorów.

Nasza firma oferuje najlepsze farby epoksydowe i farby poliwinylowe we Wrocławiu. Doradzamy i pomagamy w wyborze. Gwarantujemy jakość, trwałość i zapewniamy szybką dostawę oraz konkurencyjne ceny.

Skontaktujcie się z nami już dziś. Odkryjcie świat kolorów, wykończeń. Wybierzcie farby epoksydowe i farby poliwinylowe w naszej hurtowni farb we Wrocławiu. Zapewniamy zadowolenie, gwarancję na produkty. Nasza oferta jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. Nie czekajcie, zainwestujcie w piękno, funkcjonalność swoich przestrzeni już teraz. Szukasz miejsca, w którym zaopatrzysz się w dobrej jakości farby akrylowe, epoksydowe i poliwinylowe? Odwiedź Centrum Dystrybucji Farb we Wrocławiu. Korzystne ceny, fachowa obsługa i szeroki asortyment sprawiają, że zakupy u nas to przyjemność.