Centrum Dystrybucji Farb we Wrocławiu, to firma, która zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych produktów dla malarzy i malarni. Oferujemy szeroki wybór farb, w tym także specjalistycznych, ognioodpornych i antykorozyjnych. Zajmujemy się sprzedażą zabezpieczeń niezbędnych w codziennej pracy malarzy, a także akcesoriów, takich jak węże malarskie czy dysze malarskie.

W szerokiej ofercie hurtowni znajdziesz wszelkie niezbędne produkty, które ułatwiają i usprawniają malowanie. Wysokiej jakości farby i akcesoria sprowadzamy od wiodących producentów o ugruntowanej na rynku pozycji. Jesteśmy specjalistami w branży farb, dlatego korzystając z dostępnego asortymentu, masz pewność, że oferujemy jedynie sprawdzone produkty. Służymy także poradą podczas wyboru optymalnych rozwiązań.

Dla każdego profesjonalnego malarza liczy się nie tylko odpowiedni dobór farb, ale także sprzętu, który służy do ich nakładania. Akcesoria muszą być dopasowane do efektu, który chce się uzyskać, a także do rodzaju wykańczanej powierzchni oraz miejsca powadzenia prac. W naszej ofercie znajdziesz więc szeroki wybór różnorodnych produktów, w tym przede wszystkim pistolety o różnych parametrach, dysze malarskie i oprawy do nich.

Oferujemy także agregaty malarskie oraz akcesoria eksploatacyjne do tych urządzeń. Dzięki wykorzystaniu takiego sprzętu malowanie przebiega znacznie szybciej i precyzyjniej niż przy stosowaniu tradycyjnych metod.

Węże malarskie i inne akcesoria dla malarni

Oferta produktów dla malarni jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje zakupy przebiegły profesjonalnie, zapraszamy do siedziby centrum Dystrybucji Farb. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić dyszę malarską czy interesują Cię wysokiej klasy węże malarskie lub inne akcesoria, zaopatrzysz się tutaj w potrzebny sprzęt.

Oferujemy między innymi:

  • pistolety,
  • węże malarskie,
  • dysze malarskie i oprawy,
  • filtry do pistoletów i agregatów malarskich,
  • filtry do kabin lakierniczych.

Jeśli masz pytania dotyczące poszczególnych produktów, skontaktuj się z nami, z przyjemnością na wszystkie odpowiemy.

Dysze malarskie – narzędzia dla fachowców

Dostarczamy profesjonalne akcesoria dla malarzy oraz do wyposażenia malarni. Aby malowanie było szybkie i efektywne, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Dotyczy to również malarni, czyli pomieszczeń, w których realizowane są usługi malowania różnych wyrobów.

Możemy zaproponować m.in. najwyższej jakości dysze malarskie (natryskowe), które optymalizują pracę, poprawiając jej wydajność i ekonomiczność. Dysze malarskie są częścią agregatów malarskich, wykorzystuje się je przy malowaniu natryskowym. Oferowany sprzęt jest łatwy w obsłudze, a dostępnych dysz malarskich można używać do aplikacji różnych rodzajów farb. Znajdziesz u nas duży wybór takich elementów.

Innym ważnym elementem wykorzystywanym przy malowaniu w malarni są węże malarskie ułatwiające pracę profesjonalistom. Należą one do niezbędnego wyposażenia agregatów. Oferta obejmuje węże malarskie do urządzeń różnych producentów. Węże dostępne w asortymencie są elastyczne i trwale. Ich użytkowanie z pewnością nie nastręczy żadnych problemów. W przypadku częstego malowania warto pamiętać o regularnej wymianie węży malarskich.